O firmě Preparace Zugar

Firma Dermoplastické preparace Zugar byla založena v roce 1991. Již od svého vzniku se zaměřujeme na preparaci trofejové zvěře,  a to především savců.

Vždy jsme kladli důraz na maximální kvalitu preparátů  s akcentem na řemeslnou zručnost a maximální anatomickou korektnost!

Pro dosažení výše uvedených cílů velmi dbáme na sledování posledních trendů  v oboru preparací.  Používáme materiály renomovaných evropských i amerických firem, případně u nestandardních trofejí vytváříme vlastní skulptury .

Od roku 1995 sídlíme v provozovně v Moravské Nové Vsi. S přibývajícími zkušenostmi se postupně měnila struktura poskytovaných služeb a druhová skladba preparovaných zvířat. Dnes se můžeme pochlubit velkým množstvím preparovaných tuzemských a především exotických druhů zvířat. Mezi naše zákazníky se řadí mnohá muzea a zoologické zahrady. Jsme schopni provést jak velmi kvalitní klasickou komerční preparaci s přiměřenou cenou a krátkým termínem dodání, tak uměleckou preparaci, zajišťující naprostou autenticitu preparátu se stoprocentním detailním zpracováním a garancí naprosté originality (Competition Quality).

Pro trofejové hlavy dodáváme ručně vyřezávané podložky dle přání zákazníka, u celých preparátů imitace prostředí a přírodních panoramat.

U všech preparátů garantujeme zdravotní nezávadnost a dlouholetou trvanlivost!

Zajišťujeme také kompletní vybavení loveckých interiérů včetně prodeje hotových preparátů

Preparace ryb již neprovádíme.
Kontaktujte pana Zugara st. v Lednici.
Tel.: 607 106 362

Video: Náš venkov

Preparace Zugar - video


Video: Před půlnocí

Preparace Zugar - video